Skip to main content

Każdy z nas lubi dobrze wyglądać, przyciągać wzrok innych, pokazywać swoją unikatowość, wyróżniać się ze szarego tłumu.
Sklep z odzieżą, to nie tylko miejsce, gdzie kupisz sweter, czy też spodnie. Ubrania mają Cię inspirować, pozwolić Ci zmienić wygląd, odmienić Cię. Wchodzimy gdzieś pierwszy raz, czy to do nowej pracy, czy też na spotkanie, imprezę, poznajemy nowych ludzi, którzy zwracają uwagę na nasz wygląd, zapamiętują nas na podstawie wrażenia, które na nich wywarliśmy. Warto pokazać, że jesteśmy inni niż wszyscy, mamy swój styl, ubrania w niecodziennych fasonach, z wyróżniającymi się wzorami. Pokaż innym swoją wyjątkowość, poprzez ubranie wyrażaj siebie, swoją osobowość, charakter.
Tradycyjna bluza crewneck, to także sposób, by pokazać, że tradycyjny fason można połączyć z nowatorskimi, fantazyjnymi wzorami, kolorami i stworzyć coś unikatowego, stylowego. Pokaż, że jesteś osobą kreatywną, nosisz tradycyjne, wygodne fasony, ale zarazem robisz krok w przód, jeśli chodzi o wzory graficzne, a nawet strukturę materiału.
Coraz częściej, gdy mówimy o naszym stylu, ubiorze, zwracamy dużą uwagę na nasze nakrycia głowy. Czapki nosimy nie tylko zimą i nie tylko na dworze. Nikogo już nie dziwi osoba, która w sali wykładowej lub restauracji siedzi w nakryciu głowy.
Elegancki kaszkiet kojarzy się nam z mężczyzną dostojnym, lubiącym szykowne, eleganckie ubrania, spokojnym, poukładanym, często na dobrym stanowisku, który szalone lata młodości ma już za sobą. Podobnie kojarzą się nam Panie w eleganckich beretach, często z pięknym, naszytym, bardzo kobiecym wzorem.
Czapki typu skate, krasnal, czy też „żulówki” noszone są głównie przez ludzi młodych, którzy chcą pokazać, że są wyluzowani, nawiązują do różnych subkultur. Pokazują, że mają swój styl, poprzez nakrycie głowy starają się także nawiązać do stylu ulubionych artystów, a także minionych lat, często tych, w których żyli ich rodzice, tworzyli artyści, którzy dziś uznawani są przez nas za ikony, ludzi wielkich.
Dziś sklep z odzieżą nie wygląda już tak jak pięćdziesiąt lat temu. Wchodząc do niego możemy wyglądać zupełnie inaczej, niż w momencie, gdy z niego wychodzimy. Warto zmieniać swój wygląd, eksperymentować, a jeśli odkryjemy to, w czym naprawdę dobrze się czujemy, warto kupować nowe rzeczy i poszerzać swoją garderobę.
Ciekawe dodatki, to prosty sposób, aby przemienić lekko wygląd, nie wydając jednocześnie fortuny. Zwykła gładka bluza typu crewneck, nabierze zupełnie nowego charakteru, gdy naszyjesz na nią ciekawe naszywki, pomalujesz ją farbami do ubrań. W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji wiele dodatków do ubrań, w prosty sposób możemy stworzyć wyjątkowy, jedyny egzemplarz ubrania. Wszystko zależy od naszej kreatywności, fantazji.
Pokaż swój styl, nie bój się wychodzić poza schemat. Bądź wyjątkowy, wyróżniaj się na tle szarego tłumu, a na pewno zostaniesz zauważony, zapamiętany, łatwiej odniesiesz sukces.
Pokaż siebie, to jaki jesteś, wyraź przez swój strój. Niech inni wiedzą, że jesteś wyjątkowy, pełen życia, nie bojący się eksperymentować z wyglądem, masz dużo pozytywnej energii.

denicler.eu